Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

 

 

REKLAMUJ SIĘ NA TELEBIMIE LED W CENTRUM ZABRZA!

Telebim diodowy o powierzchni ponad 12 m2 znajduje się w ścisłym centrum Zabrza przy ulicy Goethego 3. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są  dworzec autobusowy i dworzec PKP. Miejsce to gwarantuje zainteresowanie ogromnej ilości odbiorców (widzów) gdyż ekran widoczny jest zarówno dla pieszych jak i dla kierowców.

Według naukowców świecący telebim to swoisty fenomen, który wymusza niezależny odruch – widz zaczyna śledzić to co się dzieje na ekranie bo w ten sposób zaspakaja naturalny odruch poznawczy, dzieje się to często poza jego kontrolą, zwykle od kilku do kilkunastu sekund (…).

Dzięki tej formie reklamy, możecie Państwo szybko i skutecznie przekazać dowolną informację potencjalnym klientom np. o swoich produktach, nowej ofercie promocyjnej, ciekawym wydarzeniu itp.

Na naszym ekranie istnieje możliwość zamieszczania spotu reklamowego 15 i 30  sekundowego, jak i również jednej planszy informacyjnej np. 5 sekundowej (jpg). Spoty wyświetlane są w godz. 6.00÷22.00.

W zależności od potrzeb proponujemy:

KAMPANIĘ INFORMACYJNĄ

Już od 150 zł brutto mają Państwo możliwość na pojedynczej planszy informacyjnej przedstawić dowolne informacje nt. swoich produktów, promocji itp.

KAMPANIĘ REKLAMOWĄ

Już za 500 zł brutto otrzymujecie Państwo 7 dniową, kampanię reklamową. Dostajecie Państwo możliwość zwiększenia ilości odbiorców oraz budowania swojej marki  na najnowocześniejszym, modnym i skutecznym nośniku reklamowym.

Wszelkie informacje na temat emisji reklam (spotów)

otrzymacie Państwo

pod nr tel. 32 777 30 30 lub 501 58 57 56