Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.
Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Ciepło systemowe » Godło Promocyjne

Godło Promocyjne

 

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że usługa, którą świadczy nasza firma otrzymała Godło w XIX edycji Konkursu „Teraz Polska". Uroczysta gala wręczenia statuetek transmitowana była w Programie 1 TVP.


„Teraz Polska" to niekomercyjny konkurs, którego zadaniem jest wyłonienie najlepszych Produktów i Usług, Gmin, Produktów Lokalnych i Przedsięwzięć Innowacyjnych.


Po raz pierwszy w historii konkursu
uhonorowana została powszechna usługa, którą oferuje ZPEC Sp. z o.o. między innymi na terenie naszego miasta Zabrze.

Laur „Teraz Polska" zdobyła usługa „dostawa Ciepła Systemowego w postaci centralnego ogrzewania (CO) i ciepłej wody (CW)" zgłoszona przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie, której ZPEC Sp. z o.o. jest długoletnim członkiem, a od 2008 roku również uczestnikiem Programu Promocji Ciepła Systemowego.

Zrzeszone w Programie firmy stawiają sobie wspólnie i indywidualnie ambitne cele, podejmują aktywne działania na rzecz klientów i konsumentów ciepła, aby spełnić ich zmieniające się oczekiwania wobec produktu i obsługi. Program zakłada długookresowe kształtowanie pozytywnego wizerunku i budowanie znajomości produktu Ciepło Systemowe, korzystanie z przewag konkurencyjnych i wspomaganie popytu.

Ciepło Systemowe to również odpowiedź na potrzebę zmniejszenia zaangażowania klienta, rozumianego jako racjonalne przenoszenie na stronę dostawcy obowiązków związanych z organizacyjnymi oraz technicznymi aspektami dostawy. Więcej o marce produktowej Ciepło Systemowe przeczytać można na stronie internetowej www.cieplosystemowe.pl.

Ciepło Systemowe to gwarancja rzetelnego, profesjonalnego kontaktu z przedsiębiorstwem ciepłowniczym niezależnie od złożoności zagadnienia. Ciepło Systemowe to jeden z najpewniejszych sposobów ogrzewania budynków wielorodzinnych w obszarach miejskich.

 

Otrzymując Godło „Teraz Polska", Ciepło Systemowe oferowane przez ZPEC Sp. z o.o. dołączyło do prestiżowej grupy produktów i usług, które stać się mogą wzorem biznesowego działania.

Wyróżnienie Godłem „Teraz Polska" dowodzi, że Program Promocji Ciepła Systemowego i uczestniczące w nim firmy, w tym ZPEC Sp. z o.o., zostały docenione na wielu płaszczyznach: technicznej, marketingowej i organizacyjnej.

 

Wysokie noty wystawiło bowiem nie tylko grono eksperckie, ale także sama Kapituła. Pamiętać należy, że Godło „Teraz Polska" jest wyróżnieniem przede wszystkim produktu. Otrzymując tę prestiżową nagrodę, Ciepło Systemowe potwierdziło najwyższą klasę produktową na czele z niezawodnością, pewnością, bezobsługowością, komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Zaznaczyć trzeba, że wysoka jakość jest warunkiem koniecznym samej nominacji, gdyż wnioski rozpatrywane są przez profesjonalistów z danej branży, stawiających niezwykle surowe wymagania zgłoszonym produktom i usługom. Zdobyta nagroda ma ogromne znaczenie w kontekście budowania marki i zaufania odbiorców.

Godło Promocyjne „Teraz Polska" jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem promocyjnym na krajowym rynku. Od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród Klientów, przedsiębiorców oraz ich kontrahentów.

 

 

W kwietniu 2010 roku Program Promocji Ciepła Systemowego, którego uczestnikiem jest Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. uhonorowany został nagrodą „Ten, który zmienia polski przemysł" przyznaną przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiebiorczości w jubileuszowej X edycji konkursu. Nagroda przyznawana jest za podejmowanie konkretnych działań, dzięki którym dokonuje się widoczna zmiana w całości lub w ważnym fragmencie polskiego życia gospodarczego. Nagradzane są przełomowe strategie oraz oryginalne i kreatywne pomysły.

 

 

Ciepło Systemowe jest produktem ekologicznym, eliminującym zagrożenia związane z tzw. niską emisją. To niezwykle istotny aspekt korzystania z Ciepła Systemowego. W następstwie modernizacji przemysłu i energetyki niezwykle ważnym ekologicznym problemem w polskich miastach stała się emisja szkodliwych gazów z lokalnych kotłowni węglowych i domowych pieców grzewczych. Spalanie węgla odbywa się w nich w sposób nieefektywny i skrajnie szkodliwy dla środowiska i zdrowia mieszkańców. Ciepło Systemowe to pomysł na kompleksowe rozwiązanie tego problemu – poprawę jakości powietrza i efektywniejsze wykorzystanie paliw.

Do elitarnego grona laureatów tej nagrody należą potentaci wiodących branż, liderzy innowacji, promotorzy rozwoju oraz firmy, które w szczególnie interesujący sposób wykorzystują szanse i nisze rynkowe. Nagroda ta przyznawana była między innymi: prof. Leszkowi Balcerowiczowi, prof. Jerzemu Buzkowi, stacji TVN CNBC Biznes, PKN Orlen SA oraz Giełdzie Papierów Wartościowych SA.