Wymagany jest Flash Player 8 lub nowszy.
Zainstaluj najnowszą wersję.

Pogotowie ciepłownicze

32 788 03 61

32 271 37 09

695 321 160

Akcja ekologiczna

Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie » Cel i misja

Cel i misja

Celem Spółki jest ciągła i niezawodna dostawa ciepła systemowego  dla zaspokojenia komfortu cieplnego obecnych i przyszłych odbiorców.

Oferujemy CIEPŁO SYSTEMOWE DOKŁADNIE TAKIE JAKIEGO POTRZEBUJESZ dbając o ekologię i bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Misję realizujemy poprzez produkcję, przesył i rozdział  ciepła do klientów.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Nowoczesne technologie i wykwalifikowana kadra są gwarantem wysokiej jakości naszych usług, które dodatkowo bazują na ponad 40-letnim doświadczeniu.

Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Dbamy o komfort i Twoje bezpieczeństwo w tysiącach mieszkań, szkołach, przedszkolach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, obiektach handlowych, budynkach użyteczności publicznej i administracji państwowej, zakładach oraz przedsiębiorstwach na terenie miasta Zabrze i Ruda Śląska.

Misją Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób:

  • bezpieczny
  • niezawodny
  • przyjazny środowisku
  • po konkurencyjnych cenach


Pragniemy być nowoczesnym przedsiębiorstwem o wiodącej pozycji na lokalnym rynku ciepła.

Zamierzamy również stale podnosić zaufanie klientów do naszego produktu - ciepła systemowego opierając się na wysokiej jakości i pewności dostaw ciepła oraz konkurencyjnych cenach.

Chcemy być postrzegani jako sprawnie zarządzana, dobrze funkcjonująca Spółka oraz solidny, zaufany pracodawca i partner w biznesie.